zehirli guatr amelıyatı oldum

enim tsh değerım 18.03 çıktı. zehirli guatr amelıyatı oldum fakat 9 aydır hiç iyi hıssetmıyorum kendımıı. tahlılı dun yaptırdım levatırıon kullanıyorum, doktorlar dozumu ayarlayamıyor acaba:? yardımcı olursanız cok sevınırım. boğaz kuruluğu en buyuk sıkayetım.

Tahlil.com Cevabı : TSH değeriniz oldukça yüksek, Endokrinoloji bölümünde takip edilmelisiniz.Nerde yaşadığınızı bilmiyorum ama sitemiz yazarlarından Ankara Güven Hastanesi Endokrinoloji Bölüm Başkanı Doç.Dr. Mustafa Cesur' a muayene olabilirsiniz.