Zevk suyu bulaşık eli ile vajinama temas etti. Bu şekilde hamile kalır mıyım?

Merhaba lütfen yardımcı olun erkek arkadaşım kendi pen*sine dokundu eline zevk suyu gelmiş olabilir sonrada eliyle kısa bir süre benim cinsel organıma dokundu tatmin amaçlı ama parmağını vajinanın içine sokmadı kızlığım dıurduğu için bu şekilde gebelik oluşabilirmi çok tedirginim lütfen link yollamayın

Tahlil.com Cevabı : Bu tür ilişkilerde hamile kalma olasılığı oldukça azdır. Dokunmakla gebe kalınmaz, bir sürü insan normal cinsel birliktelikle hamile kalmaya çalışırken sizin bu şekilde hamile kalmanız çok zor.