Zevk suyu bulaşık elim vajina üzerine temas etti. Hamilelik oluşur mu?

 Elimde hicbi ıslaklık yoktu pen*sime dokunalı en az 15 dakika olmuştur boşalma olmadı pen*simin ucunuda ellemedim zevk suyu degdi diyelim elimde en az 15 dk durdu ve bir çok yere dokundum ve vagina üst kısmına tek parmagımla dokundum risk varmıdır ?

Tahlil.com Cevabı : Anlattığınız şekilde hamileliğin oluşması pek mümkün görünmüyor. Eğer adet tarihinde 1 haftadan fazla gecikme olursa gebelik testi yaptırabilirsiniz.