Zevk suyu bulaşmış olmasından korktuğumuz için ilişkiden 2 saat sonra ella kullandık hamilelik risk var mi ?

18 mayıs 2016 günü kız arkadaşım ile sürtünme yolu ile ilişki yaşadık üzerimizde bir şey yoktu boşalma durumu olduğu gibi geri çekildim ama zevk suyu bulaşmış olmasından korktuğumuz için ilişkiden 1 buçuk 2 saat sonra ella one kullandık risk var mi ?

Tahlil.com Cevabı : Genç ve bakire kişilerin tercih ettiği bu yöntemle ilgili Tahlil.com a devamlı sorular gelmekte ve bunları cevaplamaktayız.Sitemizde bu konuda cevapladığımız sorulardan yararlanbilirsiniz.Ayrıca bu konuyla ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.