Zevk suyu çıkmış olabilir. kız arkadaşım 1 haftadır adet gecikmesi var hamile olabilir mi ?

 Kız arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişki yaşadık . sadece dışından oldu olay. boşalmadım ama zevk suyu çıkmış olabilir. kız arkadaşım 1 haftadır adet gecikmesi var hamile olabilir mi ?

Tahlil.com Cevabı : Zevk suyu bulaşı ile hamileliğin oluşumu oldukçadüşük bir olasılıktır. Tavsiyemiz adet gecikmesi olduğu için gebelik testiyaptırmanızdır.