Zevk suyu değmiş olabilir.Hamilelik olur mu?

Kız arkadaşımla vajinaya temas halinde sürtünme yaşadık vajina deliğine değil üst kısma doğru yaşanmış bir olay.Adet günü 2 gün geçti.Zevk suyu değmiş olabilir. Karın ağrısı sancı adet olma belirtileri var ama olamıyor. sizce gebelik söz konusu mu?

Tahlil.com Cevabı : Zevk suyu ile hamilelik oldukça düşük bir olasılıktır. Tavsiyemiz bir süre daha adet tarihini beklemeniz, gecikme bir haftadan uzun sürerse gebelik testi yaptırmanızdır.