Zevk suyu ele bulaşıp,buradan da kadın kendi vajinasına sürerse eğer gebelik oluşabilir mi ?

Zevk suyu ele bulaşıp,buradan da kadın kendi vajinasına sürerse eğer gebelik oluşabilir mi ? Birde zevk suyu yada sperm ne kadar süre canlı kalırlar ? Zevk suyu bir yere sürüldükten sonra vajinaya sürülse gebelik başlatabilir mi ? Boşalma yok,sadece zevk suyu vajina dışına sürülürse gebelik olur mu?

Tahlil.com Cevabı : Balığın kavağa çıkmasına dair bir atasözü varır, internetten bir araştırın bakalım ne anlama geliyor.Bundan sonra aradığınız bilgiyi ulaşmadıysanız hala bizlere tekrar yazabilirsiniz.

s************** :

zevk suyu nedir boşalma gibi fışkırarak mı gelir ? arkadan sürtünme ile yaşanan ilişki sonrası zevk suyu ile gebelikten süphelenilir mi ?

Cevap:

Zevk suyu, erkeklerde boşalma öncesi prostattan gelen bir sıvıdır, fışkırarak filan gelmez. Bir damla sıvıdır, çok da gözünde büyütme

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.