Zevk suyu iç çamaşırından geçerse hamile kalınır mı?

yaklaşık 1 ay önce benim üzerimde boxer kız arkadaşımın üstünde iç çamaşırı varken sürtünme ile ilişkiye girdik. Boşalma olmadı ancak benden zevk suyu geldi, kız arkadaşm bu ay adet görmedi. İç çamaşırlarından zevk suyunun geçip hamile bırakma ihtimali varmıdır :( bir kaç gündür gözüme uyku girmiyor

Tahlil.com Cevabı : Bu şekilde hamilelik çok düşük bir ihtimaldir. Aşağıdaki yazımızı okuman senin açından daha bilgilendirici olacaktır. http://tahlil.com/zevk-suyu-nedir-zevk-suyu-ile-hamile-kalinir-mi