Zevk suyu sürtünürken dışarı çıktı vajinama değdi gibi oldu sizce hamile miyim?

Merhaba Hocam,Ben 22 yaşında bakireyim ve nişanlımla çıplak halde sürtünme yoluyla ilişki yaşıyorz ve gecenlerde iki kez nişnlımda boşalma oldu ilk prezervatf kullandı ve2..boşalmada aynı içi dolu prezervatf üzernden sürtündük zevk suyu sürtünrken dışarı cıktı vajinama değdi gibi oldu sizce hmlemy

Tahlil.com Cevabı : Bu tür ilişkilerde az da olsa hamile kalma ihtimali olabilir.