Zevk suyundaki sperm iki kattan geçip hamile bırakabilir mi?

Sevgilimle sürtünme yoluyla ilişkiye girdik onda kıyafetleri vardı bende ise kıyafet yoktu bu şekilde sürtünürken pantalonunda zevk suyu olduğunu gördük kesinlikle boşalma yok bu şekilde hamile kalır miyim? zevk suyundaki sperm iki kattan geçip hamile bırakabilir mi?

Tahlil.com Cevabı : Kıyafetler üzerinden hamilelik oluşma  ihtimali yoktur.Bu konuda detaylı bilgi için tıklayınız.