Zevk suyundan gebe kalınır mı?

merhabalar ben nişanlımla sürtünme yoluyla birliktelik yaşadım hiçbir şekilde vajinasına boşalma olmadı ama bir ara iç çamaşırından çıplak olarak sürtündüm zevk suyunu temizledikten sonra nişanlımın yaşı 17 hamilelik gercekleşebilir mi.?

Tahlil.com Cevabı : Zevk suyu nadirde olsa gebeliğe sebep olabilmektedir.Adet gününde 7 günü aşan bir gecikme durumunda gebelik testi yaptırabilirsiniz.