Zevk suyundan hamile kalmış olabilir mi?

İyi günler,biz geçen hafta pazar günü sevgilimle sevişirken sevişmenin dozunu kaçırdık biraz...İkimizin de ilk deneyimi olduğundan,sonrasını düşünmedik.İçine girdim ama içine boşalmadım.O gece 2 3 defa birlikte olduk ama hiç boşalmadım içine korunmamıştık zevk suyundan hamile kalmış olabilir mi?

Tahlil.com Cevabı : Zevk suyundan düşük de olsa hamile kalma ihtimali var.  Konuyla ilgili aşağıdaki linkimizden faydalanabilirsiniz. http://tahlil.com/zevk-suyu-nedir-zevk-suyu-ile-hamile-kalinir-mi