Zevk suyundan hamilelik olur mu?

Bir sorum olacaktı. Kız arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişkiye girdik prezervatif kullandım sonra yırtıldığını farkettim hemen durduk boşalma kesinlikle olmadı o süreçte zevk suyu vajinaya temas ettiyse hamilelik riski var mi? Ella kullanmak gerekir mi

Tahlil.com Cevabı : Zevk suyundan hamilelik ihtimali çok düşüktür.Adet gününde 7 günü aşan bir gecikme olursa gebelik testi yaptırın. 5  günü aşmadıysa ilaç kullanabilirsiniz.