Zevk suyundan şüphelendiğim ilişkinin üzerine 4 defa adet gördüm. Sizce gebe miyim?

 Zevk suyundan şüphelendiğim ilişkinin üzerine 4 defa adet gördüm bir hafta önce adet sancısı şikayetiyle doktora gittim ultrason muayenesi yapıp agnucaston diye bir hap verdi iki gün önce adet görmem gerekiyordu fakat görmedim hala karnımda hareketlenme var sizce gebe miyim?

Tahlil.com Cevabı : İlişki sonrasında adet görülmüşse hamilelikten söz edilemez. Adet gecikmesinin başka nedenleri olabilir. Bu nedenleri öğrenmek için tıklayın.