İzmir Ege Laboratuvarı

İSO kalite standartlarına sahip olan yeni binamız Sağlık Bakanlığı’nın 25 ağustos 2011 tarihinde yayınladığı ‘ Tıbbi laboratuvar yönetmeliği ‘ ve yine Sağlık Bakanlığı tarafından hazırlanan’ İyi laboratuvar uygulamaları prosedürü’ ile performans çalışmalarında en yüksek düzey olan A kalite standardına uygun olarak hazırlandı.

Sürekli olarak teknolojisini geliştirme düşüncesinde olan laboratuvarımız yeni yerimizde rutin olarak çalışılan biyokimya, mikrobiyoloji, seroloji, hematoloji, hormon analizleri ve tümör tanımlayıcıları ile birlikte patolojik analizler, ilaç düzeyleri, elektroforez ve ikili, üçlü, dörtlü prenatal tanı testlerini de günlük çalışma programına dahil etmiştir.

İzmir Ege Laboratuvarı olarak başlıca prensibimiz hızlı, doğru ve güvenilir sonuç vermektir. Deneyimli uzman ve teknisyen kadrolarımızla,laboratuvar tıbbında son teknolojiyi kullanan sistemlerimizle, dört katlı müstakil ve modern binamızda, Biyokimya, Mikrobiyoloji ve Patoloji olarak üç ana branşta hizmet vermekteyiz.


Anlaşmalı Kuruluşlar