1 ayı aşkın bi süre ishalim vardı.doktora gittim kan tahlil sonuçlarım şu şekilde..WBC:14.9 NEU:11.0 MONO:1.65 BASO:0.226 RDW:16.7 ?

1 ayı aşkın bi süre ishalim vardı.doktora gittim kan tahlil sonuçlarım şu şekilde..WBC:14.9 NEU:11.0 MONO:1.65 BASO:0.226 RDW:16.7GAİTA sonuçlarında ise 1-2 lökosit bol bakteri görüldü yazıyor..doktorum yiyecek olduklarım hakkında bikaç tavsiyede bulundu 4 adette ilaç verdi. fazla soru sormadığım için aklımda soru işaretleri var.bana yardımcı olursanız çok sevinirim...

Tahlil.com Cevabı : Gaitada bol bakteri görülmesi son derece doğal bir durumdur.Bunun gaita raporuna yazılması çok anlamsız.Gaitada 1-2 lökosit ise normal bir sonuç.WBC değeriniz yüksek bu bir enfeksiyon belirtisi olabilir.Bir enfeksiyon hastalıkları uzmanına danışmalısınız.