1 buçuk aydır adet gormuyorum evde test yaptım pozitif çıktı fakat kan testi yaptırdım 1.20 çıktı doktorum rahim duvarının çok kalın olduğunu söyledi ya kis yad

1 buçuk aydır adet görmüyorum evde test yaptım pozitif çıktı fakat kan testi yaptırdım 1.20 çıktı doktorum rahim duvarının çok kalın olduğunu söyledi ya kis yada kan pıhtısı var dedi ilaç yazdı sizce ne yapmalıyım ?

Tahlil.com Cevabı : Bu gibi durumlarda doktorunuzun önerilerine ve tedavisine uyumanızda fayda vardır . Fizik muayene ve belli ttkikler sonucu verilen bilgiler elbette ki daha sağlıklı olur