Merhaba, benim oğlum 19 yaşında 14 yaşından beri loksitleri çok düşük 1,8 ile 3,2 arası değişiyor. Yaklaşık 5 senedir Çapa ve Cerrahpaşa Hemotoloji bölümünde on

Merhaba, benim oğlum 19 yaşında 14 yaşından beri loksitleri çok düşük 1,8 ile 3,2 arası değişiyor. Yaklaşık 5 senedir Çapa ve Cerrahpaşa Hemotoloji bölümünde onlarca test yapıldı. kemik iliğinde de örnek alındı. İlkbakanlar normal derken diğer doktarlar yeterli alınmamış dediler. Vücutda ve tırnaklarda yapılan kontrollerde hibir şeye rastlanmıyor. Maskede kullanmıyor. Yıllardır okula gidiyor, topu taşımaya biniyor, konserlere gidiyor. Bu süreçte bir problem yaşanmadı. Ancak içimizde ki endişe herzaman duruyor. Gribal durumlrda ateşlendiğinde panik oluyoruz. Ancak o da normal sürecinde geçiyor. Çok fazla da hastalanmıyor. Sürekli Hemogram testi yaptırıyor ve değişiklik varmı diye kontrol ediyoruz. Her iki hastanede tüm testler de birşey bulamadığından testlere son verdi. Bir ara Lopojen (İsim yanlış olabilir) iğnesinden 2 adet oldu. Bu iğne sonrasında da değerlerde bir değişiklik olmadı. Bir müddet böyle kalsın zaman zaman kan testine bakalım dendi. Gün aşırı bazen hergün İmuneks hapı veriyoruz. Son dün yaptırdığımız testte WBC:3,28 LYM:60,4 MONO:25,3 NEUT:12,2 değerleri tespit edildi. Şayet gerekli ise diğer değerleri de yazabilirim. Değerli hocalarımızdan bu konudaki düşüncelerini alabilirmiyiz? Saygılarımızla

Tahlil.com Cevabı :

Doktorlar gereken testleri yapmışlar anlaşılan.Bu konuda uzman hastanelere gitmişsiniz.Düzenli aralıklarla kontrollere devam etmeniz en doğrusu.Şu an için endişe verici bir durum görülmüyor.