10 haftalık bebek ultrasonda gorunurmu? Idrar testi negatif cikarmi?

Tahlil.com Cevabı :

Size önerimiz ise, bu aşamada doktorunuzun önerileri doğrultusunda kontrollerinizi sürdürmeniz.Önümüzdeki günlerde yapılacak ultrason muayenesi ve Beta hcg gibi diğer tahlillerin sonuçlarını bekleyin.Aşağıdaki bağlantılardaki konuların da ilginizi çekeceğini umuyoruz.
Gebelik varsa idrar testi de pozitif çıkacaktır.

Gebelik varlığında kese ne zaman ultrason muayenesinde görülür?