12 nisanda catlatma iğnesi vuruldum. bugün yani 24/04 de bhcg degerim 11,67 çıktı bu iğnenin etkisi olabilirmi ve deger düşük mü sizce ?

29 mart son adet tarihim. 12 nisanda catlatma iğnesi vuruldum. bugün yani 24/04 de bhcg degerim 11,67 çıktı bu iğnenin etkisi olabilirmi ve deger düşük mü sizce ?

Tahlil.com Cevabı : Birşey söyleyebilmekiçin çok düşük bir değer, birkaç gün sonra tekrarlanması gereklidir..