14 agustosta surtunme yoluyla iliskm oldu vajina ustume sevglim bosaldi bunun ustune uc kere adet oldum?

14 agustosta surtunme yoluyla iliskm oldu vajina ustume sevglim bosaldi bunun ustune uc kere adet oldum ama bir bucuk gun ve miktari az olarak oldu uc adetimde surekli kan testi yaptirdm en son 19 kasimda kan ve ultrasn bakildi sizce hala ihtimal var?

Tahlil.com Cevabı : İlişki sonrası regl görüldüğünden hamilelikten söz edemeyiz.