Gebelik testim: Beta HCG [H] 8,6 mlU/ml 0-5 Gebelik hakkında yorumunuzu alabilir miyim?

BetaHCG [H] 8,6 mlU/ml 0-5

Tahlil.com Cevabı : Beta HCG değerine göre hamilelik var diyebilmek için 10 ve üstü değerler görmek gerekir.Ancak henüz çok yeni bir hamilelik de olabilir, gebelik testini adetinizde en az 5 günlük gecikmeyi beklemeden yaptırmış da olabilirsiniz.Sonuç olarak bir kaç gün sonra testin tekrarı gerekecek.Bu değerde bir yükseliş hamilelik bilgisi verecektir.