14 gün önce gebelik testi yaptırdım 7.2 çıktı. Sonrasında iki gün arayla yaptırdığım testler;11.12-19.54-35.34 çıktı.Kadın doğum doktoruna gittim ve bana söz k

Merhaba ben Ocak 28 de son adetimi gördüm ve Şubat 22 de kan tahlili yaptırdım gebelik olmadığını söylediler.1 Martta tekrardan test yaptırdım ve pozitif 7.12 çıktı 3 Martta 11.12, 5 Martta 19.54, 9 Martta 35.34 çıktı.Kadın doğum doktoruna gittim ve bana söz konusu değil hamilelik 1000 ve yüksek değerde bir şey söyleyebilirim dedi.Sizce yolunda gitmeyen bir şeyler mi var

Tahlil.com Cevabı : Test sonucu pozitif ancak normal ve sağlıklı bir gebelikte bhcg değerinin hızla artması beklenir.Sizdeki artış ise beklenenin altında bu da gebeliğin sağlıklı bir şekilde ilerlemediği gösterir.Elbette ki yine de takibinizi yapan doktorunuz ultrason muayenesi ile çok daha sağlıklı bilgi verebilir