16 yaşındayım ve adet göreceğim gün erkek arkadaşımla önce önden sürtünme oldu sonra arkadan birlikte olduk hamilelik riski var mı?

Ben 16 yaşındayım ve adet göreceğim gün erkek arkadaşımla önce önden sürtünme oldu sonra arkadan birlikte olduk ama o tam üzerime yani arkaya boşalmış öndede vardı tamamen bulaşmıştı suyla yıkadım sonra ardından adet oldum hamilelik riski varmı????ACİLLL!!!

Tahlil.com Cevabı : Adet görmüşsünüz zaten yaşadığınız cinsel birliktelikte hamile kalmak çok düşük ihtimal.