Erkek arkadaşımla arkadan ilişki yaşamak istiyorum ilk kez olacak fazla acı duymamak için öneriniz var mı?

Erkek arkadaşımla arkadan ilişki yaşamak istiyorum ilk kez olacak fazla acı duymamak için öneriniz var mı

Tahlil.com Cevabı : Bu tür cinsel birliktelik sıkıntılıdır ama yinede sizin kararınız tavsiye edebileceğimiz herhangi bir şey yok.