17 yaşındayım. halsizlik ve baş dönmesi şikayetleri ile doktora gittim. kan tahlili yaptırdı ve TSH sonucum normalden yüksek çıktı. Nasıl davranmalıyım ?

İyi günler 17 yaşındayım. halsizlik ve baş dönmesi şikayetleri ile doktora gittim. kan tahlili yaptırdı ve TSH sonucum normalden yüksek çıktı. 4,2 olması gereken sonuç bende 5,930. normal olması için bir hap verdi. hap içmek dışında beslenmemde nasıl davranmalıyım ?

Tahlil.com Cevabı : Davranış yada beslenmenizde yapmanız gereken özel bir şey yoktur..