Sayın Hocam. Hemogram testi yaptırdım ve aşağıdaki oranlar yüksek çıktı. Bu raporu nasıl okumamız lazım. Teşekkür ederim WBC + 13,2 Lym# + 3,83

Sayın Hocam. Hemogram testi yaptırdım ve aşağıdaki oranlar yüksek çıktı. Bu raporu nasıl okumamız lazım. Teşekkür ederim WBC +    13,2 Lym# +    3,83 Eos# +    1,69 Eos% +    12,8 PLT +    426 MONO# +   1,14

Tahlil.com Cevabı : Ciddi bir problem görünmüyor, sıvı alımınızı artırarak birkaç gün sonra testi tekrarlatmanızı öneririz..