18 yaşındayım aşırı terleme,halsizlik,çarpıntı gibi şikayetlerden geçen gün kan tahlili yaptırdım,

18 yaşındayım aşırı terleme,halsizlik,çarpıntı gibi şikayetlerden geçen gün kan tahlili yaptırdım doktor bir sorun olmadığını söyledi ama hala terlemeye devam ediyorum. TG…154….. 0-150, T3…3,30….2,3-4,2T4…. 0,99…… 0,74-1,52, anti TPO….54,5…… 0-57, TSH…2,98……. 0,35-5,50 Gerçekten tiroidlerimde bir sorun var mı?

Tahlil.com Cevabı : Tiroid testleriniz normal çıkmış ancak terlemenin bir çok nedeni olabilir.Bu konuda yazarımız Prof.Dr. Serdar Han’ın yazılarını okumanızı öneriyoruz