2 aydır bebek düşünüyoruz 2 senelik evliyim 2 aydır adetimde kahverengi akıntılar geliyordu doktora gittim ultrasonda herhangi birşeye rastlanmadı.

 Merhabalar benim bi kaç sorum olacak 2 aydır bebek düşünüyoruz 2 senelik evliyim 2 aydır adetimde kahverengi akıntılar geliyordu doktora gittim ultrasonda herhangi birşeye rastlanmadı ama bu ay adetimin 2. veya 3.günü hormon testi yapacağını söyledi korkuyorum acaba kötü birşeymi var neden hormon testine gerek duydu doktor

Tahlil.com Cevabı : larınızı bekliyorummmTahlil.com: Bebek düşünen kadınlara hormon testleri rutin olarak yapılmaktadır, korkmanız agerek yok