2 tane idrar testi yaptım birer gün arayla pozitif çıktı 3 sonra kan testi yaptım 2.0 çıktı

Mrb. eşim şehir dışındaydı adetim bi hafta gecikti sonra esim geldi ilişki yaşadık 17 gün oldu ilişkiye gireli neredeyse 2 ay oldu adet olmadım 2 tane idrar testi yaptım birer gün arayla pozitif çıktı 3 sonra kan testi yaptım 2.0 çıktı yani gebelik yok dedi ve hala adet olmadım nedeni nedir acaba hamile olma ihtimalim varmı kan tahlilinde yanlış olurmu acaba yardim edin

Tahlil.com Cevabı : Kan tahliliniz negatif çıkmış. 2 aydır adet görmediğinizi belirterek bir kadın doğum uzmanına başvurup daha detaylı muayene olmanızı öneriyoruz.