İki kere test yaptım çift çizgi çıktı çizginin biri hafif pembeydi silik gibi doktora gittim ultrasonda bir şey çıkmadı kan tahlilinde beta hcgde sonuç 1.5 norm

İki kere test yaptım çift çizgi çıktı çizginin biri hafif pembeydi silik gibi doktora gittim ultrasonda bir şey çıkmadı kan tahlilinde beta hcgde sonuç 1.5 normal değer ünitede yazan 0-5 mlU mL yazıyor hamile olma imkanım var mı?

Tahlil.com Cevabı : İdrarda gebelik testinde ikinci çizginin silik çıkması gebeliğin pozitif olduğu anlamına gelmektedir. Ancak kanda gebelik testinin güvenilirliği daha yüksek olduğu için idrar testinin burada çok bir geçerliliği yok.Bu yüzden gebelik yok denilebilir.