2 yıl önce şüpheli bir ilişki yaşadım tam anlamıyla ilişki sayılmazdı aslında. erkek arkadaşım göğüslerime boşaldı?

2 yıl önce şüpheli bir ilişki yaşadım tam anlamıyla ilişki sayılmazdı aslında. erkek arkadaşım göğüslerime boşaldı bunun dışında herhangi bir şey olmadı ve şimdiye kadarda hiç bir belirti olmadı. Hıv virüsü veya başka bir virüs göğüslerden bulaşır mi ? Test yaptirmam gerekir mi?

Tahlil.com Cevabı : Boşuna kafanızı karıştırmayın. Ama test yaptırmanızda da bir sakınca yok.