Ben ilişkiye falan girmedim.Erkek arkadaşımm kendi kendine boşaldı.O boşalırken çok az sperm benim elime sıçradı?

Ben ilişkiye falan girmedim.Erkek arkadaşımm kendi kendine boşaldı.O boşalırken çok az sperm benim elime sıçradı. Aradan 20-30 dakika geçti unutup vajinama dokundum. Eğer elimde sperm varsa vajinama dokununca hamile kalirmiyim?

Tahlil.com Cevabı : Bu durumda hamile kalınmaz.