2 yıldır trombosit değerlerim için tahlil yaptırıyorum(düşük çıkıyordu ama 6 aydır normal )bugünki tahlil sonucumda wbc 10.9 çıktı

 Merhabalar bugün kan tahlili yaptırdım.yaklaşık 2 yıldır trombosit değerlerim için tahlil yaptırıyorum (düşük çıkıyordu ama 6 aydır normal )bugünki tahlil sonucumda wbc 10.9 çıktı.yaşım 23 ve 2 gündür sigara tüketimim arttı.bu sonuç normal mi?yorum yaparsanız sevinirim..

Tahlil.com Cevabı : wbc değeriniz normal çıkmış