Ben ayın 1 de beta hcg yaptırdım ve 20,21 çıktı, 8 inde yaptırdığımda da 101,4 çıktı.

 Merhabalar ben ayın 1 de beta hcg yaptırdım ve 20,21 çıktı.8inda yaptırdığımdada 101,4 çıktı ve bugün ayın 11i adet olmuş gibi kanama var bu nedemek

Tahlil.com Cevabı : Normal değil anlattığınız, düşük tehdidi olabilir.Kadın doğum uzmanına danışmalısınız