21 yaşında erkeğim testosteron testi yaptırdım (free testosteron: normal değerler 8,69-54.69 ?

21 yaşında erkeğim testosteron testi yaptırdım (free testosteron: normal değerler 8,69-54.69 benim sonucum 18.95 pg/ml) (total testosteron: normal değerler 2.8-8 benim sonucum 7.52 ng/ml) hala sakallarım çıkmadı az miktarda çene altında ve favorilerde var o kadar testosteron sonuçlarım normalmidir?

Tahlil.com Cevabı : Testosteron değerleriniz normal sınırlarda, ancak başka testlerde yapılması gerekebilir,endokrinoloji uzmanına gitmenizde fayda var..