Merhaba ben 38 yaşındayım 2 tane çocuğum var çok şükür sağlıklı 3. çocuğa hamileyim?

Merhaba ben 38 yaşındayım 2 tane çocuğum var çok şükür sağlıklı 3. çocuğa hamileyim Akraba evliliğiyiz. 10 gün önce düşük tehlikesi yaşadım yatış verdiler şimdi problem yok kan uyuşmazlık iğnesi ve düşük için iğne yapıldı ve serum verıldı .ilaçlar verildi; Crinone , Elevit,Progestan verildi

Tahlil.com Cevabı : Geçmiş olsun, sorunuz nedir?