21yaşındayım. 3aydır adetim az gelip kısa sürede bitiyordu.

Hocam merhabalar. 21yaşındayım. 3aydır adetim az gelip kısa sürede bitiyordu. Bu ay ise 4gün gecikip eskisi gibi olmuştu 13.05de başlayıp 19.05de bitti. 20.05i boş geçirdim.Bugün ise adet başlar gibi kahverengi akıntı gördüm. Gebelikle bağlantısı var mıdır? Teşekkürler.

Tahlil.com Cevabı : Adet görmüşsünüz. Gebelikle bir alakası yok.