Ben cıplak kız arkadaşm kilotlaydı sürtünerek kiloduna boşaldım sonra kalkıp giderken ıslaklk fark etti?

Hocam ben cıplak kız arkadaşm kilotlaydı sürtünerek kiloduna boşaldım sonra kalkıp giderken ıslaklk fark etti. eve gdip hemen üstünü cıkarıp banyo yapmıs. fakat mayısın 15de adet olması gerekiyordu olmadı bugün 6.gün adet olmadı? durum ne hamile mi?

Tahlil.com Cevabı : Gebe kalma olasılığı çok düşük, tedbiren hamilelik testi yaptırın.