22 yaşındayım. doktara vücudumda heryerde ağrı, başımda zonklama şeklinde ağrı, ve ateş şikayetiyle gittim,,,

22 yaşındayım. doktara vücudumda heryerde ağrı, başımda zonklama şeklinde ağrı, ve ateş şikayetiyle gittim. doktor idrar tahlili yaptırmamı istedi. ve sonuclarım şu şekilde doktor idrar tahlili yaptırmamı istedi, sonuclarım şu şekilde yorumlar mısınız? pH 5.5, DANSİTE 1,030, protein negatif, glukoz negatifbilirubin negatif, nitrit negatif, keton negatif, ürobilinojen normal, eritrosit +25 cell/ullökasit negatif, askorbik asit.

Tahlil.com Cevabı : İdrar tahlilinde eritrosit olması bir kanamanın varlığını gösteriyor.Taş düşürüyor olabilirsiniz bir üroloji uzmanına başvurun