Kız arkadaşım ile yaklaşık 1 yıldır cinsel birliktelik yaşıyoruz...

Kız arkadaşım ile yaklaşık 1 yıldır cinsel birliktelik yaşıyoruz.7-8 ay önce pen*simden sarı ve yeşilimsi akıntı gelmeye başladı ve halen devam ediyor.Cinsel yol ile hastalık kaptığımı tahmin ediyordum ve gerçekler ile yüzleşmekten (aldatılmak) korktuğum için doktora gitmedim.Fakat bugün kararımı verdim ve doktora gittim.Doktor bel soğukluğu olabileceğini söyledi. Aşağıdaki değerlere ve doktorun verdiği ilaçlara göre hastalığı yorumlayabilir misiniz?İdrar testi sonucu bütün sonuçlar negatif (normal) çıktı. Sadece İdrar mikroskobisinde her sahada 3-4 LÖKOSİT görüldüğü yazıyor.Aldığım İlaçlar; Unacefin – Zıtrotek

Tahlil.com Cevabı : Bel soğukluğu tanısı için, akıntıdan mikroskopi ve kültür yapılması gerekiyor.Size de bu tahliller yapılmamış.İdrar tahlilinde bel soğukluğu tanısı koyulamaz.Zaten o da normal çıkmış