24 yaşında bir bayanım, 4 ay önce doğum yaptım..Tsh değerim 0,0341 çıktı. Normal değer 0.35 - 4.94 olması gerekiyormuş.

İyi günler.. 24 yaşında bir bayanım, 4 ay önce doğum yaptım..Tsh değerim 0,0341 çıktı. Normal değer 0.35 - 4.94 olması gerekiyormuş.. Sonucum hakkında bilgi verirseniz sevinirim

Tahlil.com Cevabı : Normal değil sonucunuz, guatırınız olabilir.Endokrinoloji uzmanına başvurunuz