Eşimin normal sperm oranı % 4

Eşimin tahlil sonuçları:Viskosite:Normal Görünüm:Normal Hacim:2.6ml Likefaksiyon süresi:25dk Sperm konstrasyon:80ml Total motilite:60% Hızlı hareketli:15% Yavaş hareketli:20% Yerinde hareketli:25% Hareketsiz:40% Normal:4 Baş anomolisi:59 Boyun anomolisi:25 Kuyruk anomolisi:12 Yuvarlak hücre kons:4

Tahlil.com Cevabı : Sperm tahlilindeki tüm değerler belirtilmemiş ancak normal spermlerin çok da yeterli olmadığı anlaşılıyor.