24 yaşındayım, 8 haftalık hamileyim. 7. haftada yaptırdığım testte wbc 14.0 çıktı.

24 yaşındayım, 8 haftalık hamileyim. 7. haftada yaptırdığım testte wbc 14.0 çıktı. normal sınırların dışında çıkan birkaç değerim de şunlar: mpv7,3 gra10,4 mid%3,6. bunlardan dolayı hamileliğimde bir sorun yaşama ihmalim var mı?

Tahlil.com Cevabı : Sadece wbc değerinizin yüksek olduğunu söyleyebilirim hamilelik seyri hakkında en doğru cevabı doktorunuz verecektir