24 yasındayım ve 35 haftalık gebeyım.Kan ve idrar tahlillerimi değerlendirir misiniz?

24 yasındayım ve 35 haftalık gebeyım benımde kan ve ıdrar tahlıllerımde soyle bır sonuc cıktı :rbc3.96 hgb11.8 hct35.9 plt167 bırde ıdrar tahlılınde lökosıt + olarak gorunuyor bunlar ne demek bılgı verırmısınız tesekkurler

Tahlil.com Cevabı : İdrarda lökosit olması bir enfeksiyon belirtisi olabilir.Ancak doğumunuza da az kalmış.Doktorunuz gerek görürse idrar kültürü isteyebilir.Kansızlık bulgularınız da var.Doğuma bu kadar az kala bunlar olağan sonuçlar.