Geçen yıl Hepatit B taşıyıcısı olduğumu söylediler bu yıl yeniden test yaptırdım değilsin dediler .

Geçen yıl Hepatit B taşıyıcısı olduğumu söylediler bu yıl yeniden test yaptırdım değilsin dediler sonuçlar aşagıda yer almaktadır taşıyıcı mıyım? değil miyim ?HBsAg 0,593 NegatifAnti HBs 1000 PozitifAnti HCV 0,055 NegatifAnti HIV 0,246 Negatif

Tahlil.com Cevabı : Doğru demişler.Sonuçlarınız normal, taşıyıcı değilsiniz.Hepatit B ye karşı vücudunuz antikor oluşturmuş.