26 yaşındayım ve adet dönemlerin çok aşırı şiddetli geçiyor ?

26 yaşındayım ve adet dönemlerin çok aşırı şiddetli geçiyor 1 hafta sürüyor ve yataktan çıkamıyorum acaba kistik bir problem var mıdır doktora gittiğimde sadece ultrasonla bakıyorlar ve birşey yok diyorlar ilaç veriyorlar ama hiçbir işe yaramıyor ne yapmalıyım

Tahlil.com Cevabı : Doktor kontrollerinizde problem yok ise adet öncesi ve sırasında kullanılabilen ağrı kesicileri doktorunuz size önerecektir..