Hocam Anti HIV (Kemiluminesans) ne kadar güvenli diğer testlerle ilgili soru ve görüşler var?

Hocam Anti HIV (Kemiluminesans) ne kadar güvenli diğer testlerle ilgili soru ve görüşler var ama (kemil) ile ilgili pek soru yok bir bayanla öpüşmeden 7 ayı geçgin bir sürede yatırdığım anti hıv testi negatif çıktı sizce konuyu kapatmalımıyım bide hocam P24 antijenine bakıyor mu (kemil) tşkler.

Tahlil.com Cevabı : Tahlil.com'da tahlil yorumluyoruz.Test sonuçlarınız normal, sorun olmadığını söyleyebiliriz.Burada sürekli yaptığımız uyarımızı da tekrarlayalım.HIV korkusu veya endişesi yaşayanlar mutlak suretle bir enfeksiyon hasyalıkları uzmanına başvurmalı ve onun tavsiyesi ile testlerini yaptırmalıdır.  Konuyu kapatıp kapatmayacağınız sizin bileceğiniz bir durum.Ancak eğer bir HIV korkunuz var ise, bu konuyu kafanızdan hiç atamıyorsanız aşağıdaki HIV korkusuna dair yazımızı okumanızı öneriyoruz.Bu yazımızı dikkatle okuyup bu konudaki uyarılarımızı dikkate almanız faydanıza olacaktır.HIV korkusu nedir?