27 yaşındayım yeni yaptırdıgım kan tahlilinde CRP=0,05 RF=10,0 ASO=43,0 Sedimantasyon= 1 bu sonuc cıktı?

27 yaşındayım yeni yaptırdıgım kan tahlilinde CRP=0,05 RF=10,0 ASO=43,0 Sedimantasyon= 1 bu sonuc cıktı. bende belfıdıgı var belfıdıgın da iltihap şüphesi bulunuyormuş bunların ne anlama geldigini yazarsanız ve sonuc ne oldugunu bildirirseniz sevinirim şimdikten teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınız normal, bunlar iltihabi durumlarda yükselebilen değerlerdir. Bel fıtığının da iltihapla ilişkisi yoktur, sanırım doktorunuzu iyi dinlememişsiniz. Doktorunuz belki iltihap da olabilir bir bakalım demiştir.