3 Aydan beri sürekli ateşim olması bir aralar dışkımda kanda geldi

enim şikayeti. 3 Aydan beri sürekli ateşim olması bir aralar dışkımda kanda geldi.Çok korktum ve doktora gittim kansayımlarımda hiçbirşey çıkmadı.Sadece Lenfos itdeğerlerim normalin üstünde çıktı.Boğazımdan başlayıp vücuduma saran ateşle nasıl başa çıkabilirim artık intihar noktasına geldim

Tahlil.com Cevabı : Enfeksiyon hastalıkları uzmanına başvurmanız ve muayene olmanız gereklidir..